V kvalitním cyklistickém oblečení vám bude příjemně i během podzimu a brzké zimy

I když je podzim, je spousta dnů, které lze bez potíží strávit na kole. Je ale důležité mít správné oblečení, které zajistí, že nám není zima ani vedro, že nás neskolí chlad a my domů nedojedeme s drkotajícími zuby a husí kůží. Pohodlí, zdraví, skvělé výkony za každého počasí i dobrou viditelnost, která je na podzim důležitá, vám nabízí kvalitní značky oblečení SILVINI a CASTELLI.

Česká značka cyklistického oblečení SILVINI

Rádi podpoříte naše výrobce, ale zároveň si nechcete upírat nic z kvality, kterou přináší zahraniční výrobci? Pak se vám jistě bude líbit cyklistické oblečení SILVINI. Očekávat můžete stylové a kvalitní oblečení, které je určeno pro rekreační cyklisty i pro profesionály. Je navrhováno tak, aby umožnilo podat maximální výkon. 

U Silvini probíhá vše důležité, jako je vývoj, střih a ostatní podstatné aktivity u nás v Česku. Pak je oblečení vyráběno v Číně, a to pod stálým dohledem, aby byly splněny všechny vysoké standardy. Co se týče designu, je inspirován Itálií, kde také produkty Silvini testují.

SILVINI znamená výbornou konkurenci i v zahraničí. Dbá stále na inovace, vylepšování designu, výběr nejlepších materiálů a detailů, které dělají tuto značku výjimečnou. Oblečení SILVINI nosí spousta profesionálů, např. s ním spolupracuje Cyklistická akademie Romana Kreuzigera nebo Michal Prokop. Koupit si můžete bundy, rukavice, MTB kalhoty, návleky na tretry, ponožky a mnohé jiné. 

Italská značka CASTELLI

V Itálii zůstaneme, protože odtud pochází oblečení CASTELLI, které je vyráběno už více než 100 let. Za tu dobu prošla firma velkými mnohými změnami, ale stále se drží v popředí mezi uznávanými výrobci nejen cyklo oblečení. Potěší a zahřejí vás její čepice, návleky, šátky, vesty, rukavice, také bundy, kvalitní kalhoty… 

Pojďte si vybrat z toho nejlepšího na bikero.cz. Budete zaručeně spokojeni.

Další články autora