Díky kovošrotu můžete získat peníze za uklizení své zahrady nebo dílny

U rodinných domů se často můžeme setkávat doslova se skládkami „potřebných“ věcí, které se budou jistě časem hodit. Toho času ale plyne mnoho, a předměty zůstávají zpravidla nevyužity. Zpravidla hyzdí zahradu nebo okolí společnosti, skladu, garáže, nebo kde se nachází. Mimo to vám znesnadňují péči o zahradu, ať už jde o sečení trávy nebo udržování hezkého trávníku.

Ukliďte váš pozemek, halu, garáž, dílnu či cokoli jiného a navštivte kovošrot. Finanční částka, kterou získáte, vám bude milou odměnou za vykonanou práci. A stejně tak pořádek a hezčí prostředí, které vytvoříte.

Výkup železa a kovového odpadu DEMPRA Děčín

Pokud jste z Děčína nebo jeho blízkého okolí, je vám zde k dispozici zavedený výkup železa a kovového odpadu, kovošrot DEMPRA. Najdete jej na adrese Březová 412/109. Otevřeno je od pondělí do pátku od 8 : 00 do 16 : 00 hod, v sobotu od 8 : 00 do 12 : 00 hod.

Postarají se o přistavení odpadového kontejneru, odvoz kovového šrotu i jeho bezpečnou likvidaci. Vykoupí od vás jak nepotřebné železo, tak barevné kovy. Pokud si nevíte s likvidací poradit sami, stačí kovošrot kontaktovat buď prostřednictvím formuláře na jeho webových stránkách kovovyodpad-decin.cz, nebo telefonicky na tel. č. 737 215 751 či e-mailem na adrese janvrabec.dempra@seznam.cz.

Peníze za kovový odpad rychle a bez čekání

Kovošrot vám nabízí i drobné demontážní práce kovového odpadu. Pracovníci přijedou v domluveném termínu a nechají vám tolik času, kolik potřebujete. Přistavení kontejnerů na kovový odpad v Děčíně je ZDARMA a mimo Děčín se domluvíte. Ve smluvený den se pro kovový odpad vrátí s adekvátním technickým vybavením.

Za pomoci hydraulické ruky je možné naložit i velké a neforemné kusy železa i barevných kovů. Na certifikovaných vahách váš odpad převáží a platbu ihned odešlou. Poštovní poukázkou či převodem na účet do druhého dne.

Využijte výkup barevných kovů, železného odpadu v kovošrotu Dempra Děčín. S jeho službami budete jistě spokojeni.

Další články autora